LOKAL
na
WYNAJEM
13 920 PLN
80 PLN/m2
GORZÓW WIELKOPOLSKICentrum
Opis
Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 174 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w budynku usługowo - handlowym położony w Gorzowie Wielkopolskim – Centrum Miasta.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala główna, trzy pomieszczenia, serwerowni lub archiwum, kuchnia oraz łazienka z wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, ściany w salach szpachlowane i malowane, na podłodze położono wykładzinę, zamontowano również podwieszane sufity z oświetleniem LED. Łazienka w glazurze i terakocie.

Dodatkowym atutem nieruchomości jest wejście bezpośrednio z poziomu chodnika oraz duże przeszklone witryny zapewniające skuteczną reklamę oraz widoczność.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności gospodarczej, usługowej, handlowej, biurowej, bankowej, apteki czy kancelarii.

Położenie lokalu zapewnia duży przepływ pieszych, w niedalekiej odległości znajdują się liczne sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz punkty usługowe i handlowe.

Ogrzewanie nieruchomości oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Przy budynku liczne miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Cena najmu: 13.920,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.

Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !
Szczegóły oferty

Cena13 920 PLN

Cena za m280 PLN

Powierzchnia174 m2

PiętroParter

Liczba pięter1

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Medyczne, Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Handlowo/Usługowe, Biurowe

Parking naziemnyTak